Medyczna Marihuana Jacek Opalski  

Marihuana lecznicza – co należy o niej wiedzieć?

W końcu legalna

W ostatnich latach bardzo dużo mówiło się o marihuanie leczniczej. Jeszcze nie tak dawno w Polsce posiadanie nawet takiej odmiany medycznej było po prostu nielegalnie. Jednak rząd zalegalizował medyczne konopie.

Daje nam to bardzo wiele i chętnie ze swoich możliwości korzystamy. Marihuana lecznicza nie jest tą marihuaną, którą wszyscy znamy czy też o której słyszeliśmy. Jest to całkiem coś innego. Nie mamy tutaj do czynienia z zawartością THC w takiej ilości, jak w marihuanie do palenia. Jest to kluczowa różnica, o której wiele osób wciąż zapomina. Zastosowanie medycznej marihuany jest niezwykle szerokie. Możemy ją wykorzystywać w przeróżnej formie. Możemy sobie wybrać herbatkę z konopi, która będzie bardzo dobrze nas uspokajała. Można się także skusić na krem do twarzy, krem do rąk czy też balsam do ciała. To wszystko i wiele, wiele innych produktów możemy kupić w sklepie internetowym BitCannabis.pl

Pod jaką postacią występuje marihuana lecznicza?

Najpopularniejszym produktem jest olejek CBD, który to występuje w naprawdę bardzo dużym stężeniu. Zanim zdecydujemy się na jego zakup, to będziemy musieli sprawdzić dokładnie jego działanie. Możemy także zakupić susz, ale jego ilość wcale nie jest ograniczone i dostępny jest tylko w kilku aptekach w naszym kraju. Całość w moment się rozchodzi, ponieważ na cały kraj przypada dosłownie kilka kilo suszu. Nie jest to zbyt dużo, ale trzeba od czegoś zacząć. Na pewno kraj nasz jest na dobrej drodze. Należy zatem zdobywać wiedzę oraz sprawdzać wszystko na temat samej marihuany, a wtedy już będziemy wiedzieć, jakie konkretnie ma jeszcze zastosowanie oraz będziemy to w stanie wykorzystać.

Na sam koniec warto zaznaczyć, że Polacy się przekonują do marihuany, ponieważ mają coraz to większą wiedzę i nie boją się jej tak bardzo, jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu. Warto na ten temat dużo czytać oraz także słuchać ekspertów w tym temacie. Na pewno mają szerszą wiedzę od nas.