Rankingi CBD Jacek Opalski  

Ranking waporyzatorów – najlepsze Top 4 i kod rabatowy

Szukasz sprawdzonego waporyzatora? Sprawdź poniższy ranking, w którym prezentujemy wydajne i niedrogie urządzenia służące do inhalacji olejków CBD.

Dzięki nim unikniesz substancji smolistych, które powstają przy spalaniu i mogą szkodzić organizmowi. Waporyzatory działają na zasadzie podgrewania, dlatego są bezpieczne. Poniższe zestawienie pomoże zdecydować, który sprzęt będzie odpowiedni dla Ciebie – porównaj i wybierz swój!

4. Sapphire by Storm Vaporizer

Tuż za podium uplasował się Sapphire. To kompaktowy model, więc zmieści się praktycznie wszędzie i wygodnie się go trzyma. Dzięki ceramicznemu ustnikowi i wnętrzu para schładza się zanim wydostanie się z urządzenia.

Niewielki rozmiar nie pomniejsza jego możliwości. Optymalne parametry zapewniają kompromis pomiędzy jakością i ceną, ale przede wszystkim pozwalają na odpowiednie wrażenia smakowe.

 

3. X-Max V2 Pro Vaporizer

Na ostatnim miejscu podium znalazło się kolejne urządzenie, które oferuje dobre parametry w korzystnej cenie.

Sprzęt wytwarza parę dobrej jakości, dlatego szczególnie nadaje się dla początkujących oraz wszystkich tych, którzy szukają kompromisu między ceną urządzenia i jego jakością.

Rozmiar i kształt są wygodne do trzymania, łatwo mieści się w dłoni. Warto też dodać, że materiały wykorzystane do produkcji tego waporyzatora są bezpieczne dla zdrowia.

2. Storm Vaporizer

Drugie miejsce w naszym rankingu zajął Storm Vaporizer. Urządzenie to cechuje wysoka funkcjonalność i elegancki wygląd.

Jest wyjątkowo poręczne, więc bez problemu możesz nosić je zasze ze sobą. Na uwagę zasługuje solidna obudowa ze stali nierdzewnej, która jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jest niewątpliwie dużą zaletą.

Wysoka jakość tego urządzenia zasilanego wymienną baterią pozwala na uzyskanie odpowiedniej ilości nasyconej substancjami pary.

1. Harmony Innokin JEM Vape Pen – dobra cena i modny design!

Na szczycie naszego rankingu znajduje się niepodważalny zwycięzca pośród urządzeń do waporyzacji CBD.

JEM Vape Pen, który oferuje nie tylko korzystną cenę, ale też ciekawy wygląd. Niezwykle wygodny, idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z łatwością zabierzesz go ze sobą wszędzie chowając do terebki lub plecaka.

Długi czas działania zapewnia pojemna bateria, którą naładować można kablem micro USB. O konieczności ładowania przypomni trzykolorowa dioda, więc nie zapomnisz naładować urządzenia. Warto wspomnieć, że Jem Vape Pen możesz kupić jeszcze taniej wpisując kod rabatowy: BitCannabis10.

Zamów Harmony Innokin JEM Vape Pen – Na stronie BitCannabis.pl – z kodem Rabatowym BitCannabis10 – kliknij tutaj

Na co się zdecydować?

Powyższy ranking powstał na podstawie przydatności i średnich parametrów urządzeń. Wykorzystano kryteria takie jak cena, czas pracy, jakość materiałów, oraz design. Każdy ze wspomnianych waporyzatorów oferuje jednak inne cechy zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym i to może właśnie one zachęcą cię do kupna tego konkretnego urządzenia. Jeżeli chcesz wybrać urządzenie idealne dla siebie, zastanów się jakie są twoje potrzeby i czego oczekujesz. Wtedy z łatwością dokonasz właściwego wyboru.